Roland VAD503 Kit V-Drums Acoustic Design

Roland VAD503 Kit V-Drums Acoustic Design

103690 Kč

V akci je pouze tady Roland VAD503 Kit V-Drums Acoustic Design značky Roland - tento artikl nakupujte s unikátní slevou za 103690 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212238
Do obchodu

Popis

Roland

Velmi žádaný produkt, Roland VAD503 Kit V-Drums Acoustic Design od oblíbené společnosti Roland - toto zboží zakoupíte za výhodnou cenu 103690. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Elektronická bicí souprava

 

Kompaktní souprava s dřevěnými korpusy plné velikosti

Když potřebujete zářnou působivost kompletní akustické bicí soupravy na scéně – ale zároveň praktičnost a potenciál elektronických bubnů – je pro vás VAD503 tím pravým řešením. Tato prvotřídní souprava je vybavená dřevěnými korpusy plného průměru s úchvatným finálním vzhledem, které jsou nasazeny na stojany s dvojitou výztuhou, a vzniká vzhled, který publikum přesvědčí, že hrajete na akustické bicí. Pokročilá digitální snímací technologie značky Roland a dynamický modul TD-27 poskytují zrovna tak působivý zvuk a odezvu, a zajišťují tak, že každý úhoz, jemné zvuky, víření i chvění se projeví do nejmenšího detailu.

Podmanivý zážitek akustického bubnování

S působivým vzhledem, povědomým rozložením a inspirativní hratelností jako u akustické soupravy nejvyšší třídy bude souprava VAD503 každému bubeníkovi okamžitě povědomá. K dispozici je 14” ocelový virbl, 10” rackový tom, 14” podlahový tom a 20” basový buben, vybudovaný s dřevěnými korpusy plné hloubky, které soupravě dodávají na autenticitě a poskytují ten pravý akustický dojem. Mezi doplňující činely patří 12” V-Hi-Hat, 14” crash činel (s tenkým profilem a texturovaným povrchem) a 18” ride činel, výsledkem je nepřekonatelná hratelnost a přirozený vzhled na scéně.

14” digitální snare buben a 18” digitální ride činel

Špičková technologie Roland použitá u padů vašemu zážitku s V-Drums přináší ještě hlubší realismus. Pady digitálního snare bubnu a ride činelu se k modulu TD-27 připojují pomocí kabelů USB a spolu se zvukovým procesorem poskytují ten nejpřirozenější projev, díky kterému vaše dovednosti vyniknou do detailu. Díky vícerým snímačům a bleskurychlému zpracování získáváte úžasnou odezvu, která vám umožňuje používat reálnou techniku tím nejpřirozenějším způsobem. Jemné úhozy, rim shoty, cross stick, to vše je na snare bubnu precizně zaznamenáno a převedeno, ride činel pak nabízí širokou škálu tónů a možnost decentně zvuk ztišit přes tělo či střed.

Přirozený dojem akustických bubnů

Legendární síťované blány značky Roland s nastavitelným napětím výrazně přispívají k autentickému a přirozenému dojmu ze hry a dávají vám možnost si nastavit odraz na míru vašemu individuálnímu stylu. A při úderu kladívka u speciálně navrženého kopáku se uvnitř korpusu fyzicky pohybuje vzduch, který vytváří tlak a odpor pozoruhodně podobný zážitku ze hry na akustický kopák.

Ponořte se hlouběji s Prismatic Sound Modeling

Zvukový modul TD-27, odvozený z vlajkové lodi TD-50, je plný bicích, které ožívají stejně jako akustické nástroje. Na začátku stojí samply z těch nejlepších bubnů, perkusí a činelů – klasických i moderních – nahrané v prvotřídních studiích. Na ty je posléze aplikována jedinečná technologie Prismatic Sound Modeling značky Roland, která jim vdechne život pomocí modelování pilovaného více než dvě dekády. Při úhozech na buben nebo činel nedochází jen ke spuštění uloženého zvuku – hrajete na plnohodnotný nástroj, který v každém aspektu reaguje stejně jako jeho akustický protějšek a po ruce tak máte nepřekonatelnou škálu zvuků.

Vytvořte a upravte si svou jedinečnou soupravu

U akustických bicích si vytváříte vlastní zvuk výměnou typu blan, úpravou ladění, tlumením, přizpůsobením napnutí struníku, výměnou kladívka u kopáku a tak dále. S modulem TD-27 je tohle všechno možné a můžete si tak vytvořit speciální soupravy pro jakoukoli situaci. Stačí úhozem vybrat pad a pak použít manuální ovládání a intuitivní editační nástroje k tvorbě zvuku podle libosti. Vaše úpravy se navíc automaticky ukládají, takže se vždy můžete soustředit jen na hraní. Nahrát si můžete dokonce i své vlastní samply, navrstvit je na interní zvuky, a získat tak ještě individuálnější soupravu.

Chromové stojany s dvojitou výztuhou

Způsob uchycení akustických bubnů a činelů ovlivňuje nejen jejich klasický vzhled, ale i dojem ze hry. Pady tomů se nasazují na stejné stojany jako u akustických tomů, takže při úhozu působí naprosto dokonale. Nově vyvinuté tenké činely V-Cymbals se také připevňují ke stojanům pomocí speciálního úchytu a poskytují tak přirozené klasické „zhoupnutí“ v akustickém stylu. Každý stojan je navíc vybaven dvojitou výztuhou pro neotřesitelnou stabilitu a je snadné je upravit a vytvořit si tak požadované rozložení.

Technologie PureAcoustic Ambience

Nová technologie PureAcoustic Ambience každou soupravu optimalizuje tak, aby při hře vytvořila neskutečně přirozené a podmanivé zvukové pole. Můžete zajít ještě dál a upravit pozici mikrofonu na každé soupravě a zapojit celkový zvuk díky nově vyvinuté simulaci overhead mikrofonů. A pokročilé vestavěné multiefekty a možnosti pro mixování představují výkon celé studiové konzole, jelikož máte pod kontrolou přechodné, parametrické ekvalizéry, kompresory, Reverb, Delay a mnohem víc.

Výkonné připojení na vystoupení i do studia

VAD503 nabízí fantastický zvuk při živém vystoupení i při nahrávání, a to díky široké škále možností připojení. Modul TD-27 má stereo výstupy pro celkový zvuk a také dva přímé výstupy pro nasměrování kopáku, virblu nebo dalších zvuků k do konzole pro oddělené mixování. Ve studiu je pak díky vestavěnému USB audio rozhraní počítačová hudební produkce hračkou a nabízí až 28 zvukových kanálů přes jediný kabel. Přes USB a speciální rozhraní je podporován i standard MIDI, a můžete se tak připojit k dalším MIDI zařízením a spouštět zvuky v počítačových programech.

Rozšíření soupravy je hračka

S VAD503 se nemusíte spokojit s neměnnou sestavou. Díky třem dodatečným trigger vstupům modulu TD-27 je snadné váš arzenál obohatit o pady tomů a činelů. Nebo třeba můžete zvolit sestavu s dvěma kopáky pro maximální účinek. Ať už máte jakékoli nápady, tyto trigger vstupy vám otevírají dveře k vaší vysněné bicí soupravě.

Bluetooth připojení a vestavěné výukové nástroje

S vestavěným Bluetooth připojením může modul bezdrátově streamovat zvuk z telefonu či notebooku, což je ideální pro hraní se sluchátky. Zahrát si můžete s oblíbenou písní nebo soupravu zkombinovat se zvukem z videolekce na YouTube. Vestavěné výukové funkce rozvíjejí vaše dovednosti a sledují váš pokrok, zatímco pokročilý metronom vylepšuje váš smysl pro rytmus. Svůj výkon si navíc můžete kdykoli nahrát, poslechnout a zjistit, na čem je ještě potřeba pracovat.

Všechny produkty od výrobce
Roland VAD503 Kit V-Drums Acoustic Design

Roland VAD503 Kit V-Drums Acoustic Design

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce