Roland VAD506 Kit V-Drums Acoustic Design

Roland VAD506 Kit V-Drums Acoustic Design

125590 Kč

Nabídka pro vás: Roland VAD506 Kit V-Drums Acoustic Design od značky Roland - tento artikl objednávejte v sezónní slevě za 125590 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212239
Do obchodu

Popis

Roland

Spokojenost přinášející Roland VAD506 Kit V-Drums Acoustic Design kvalitní značky Roland - tento hit pořídíte za skvělou cenu 125590. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Elektronická bicí souprava

 

Dokonalý zážitek s V-Drums Acoustic Design

Když potřebujete zářnou působivost kompletní akustické bicí soupravy na scéně – ale zároveň praktičnost a potenciál elektronických bubnů – je pro vás VAD506 tím pravým řešením. Tato prvotřídní souprava o pěti kusech je vybavená dřevěnými korpusy plného průměru s úchvatným finálním vzhledem, které jsou nasazeny na stojany s dvojitou výztuhou, a vzniká vzhled, který publikum přesvědčí, že hrajete na akustické bicí. Pokročilá digitální snímací technologie značky Roland a dynamický modul TD-27 poskytují zrovna tak působivý zvuk a odezvu, a zajišťují tak, že každý úhoz, jemné zvuky, víření i chvění se projeví do nejmenšího detailu.

Podmanivý zážitek akustického bubnování

S působivým vzhledem, povědomým rozložením a inspirativní hratelností jako u akustické soupravy nejvyšší třídy bude souprava VAD506 každému bubeníkovi okamžitě povědomá. K dispozici je 14” ocelový virbl, 10” a 12” rackový tom, 14” podlahový tom a 20” basový buben, vybudovaný s dřevěnými korpusy plné hloubky, které soupravě dodávají na autenticitě a poskytují ten pravý akustický dojem. Mezi činely patří 12” V-Hi-Hat, 14” a 16” crash činely (oba s tenkým profilem a texturovaným povrchem) a 18” ride činel, výsledkem je nepřekonatelná hratelnost a přirozený vzhled na scéně.

14” digitální snare buben a 18” digitální ride činel

Špičková technologie Roland použitá u padů vašemu zážitku s V-Drums přináší ještě hlubší realismus. Pady digitálního snare bubnu a ride činelu se k modulu TD-27 připojují pomocí kabelů USB a spolu se zvukovým procesorem poskytují ten nejpřirozenější projev, díky kterému vaše dovednosti vyniknou do detailu. Díky vícerým snímačům a bleskurychlému zpracování získáváte úžasnou odezvu, která vám umožňuje používat reálnou techniku tím nejpřirozenějším způsobem. Jemné úhozy, rim shoty, cross stick, to vše je na snare bubnu precizně zaznamenáno a převedeno, ride činel pak nabízí širokou škálu tónů a možnost decentně zvuk ztišit přes tělo či střed.

Přirozený dojem akustických bubnů

Legendární síťované blány značky Roland s nastavitelným napětím výrazně přispívají k autentickému a přirozenému dojmu ze hry a dávají vám možnost si nastavit odraz na míru vašemu individuálnímu stylu. A při úderu kladívka u speciálně navrženého kopáku se uvnitř korpusu fyzicky pohybuje vzduch, který vytváří tlak a odpor pozoruhodně podobný zážitku ze hry na akustický kopák.

Ponořte se hlouběji s Prismatic Sound Modeling

Zvukový modul TD-27, odvozený z vlajkové lodi TD-50, je plný bicích, které ožívají stejně jako akustické nástroje. Na začátku stojí samply z těch nejlepších bubnů, perkusí a činelů – klasických i moderních – nahrané v prvotřídních studiích. Na ty je posléze aplikována jedinečná technologie Roland Prismatic Sound Modeling , která jim vdechne život pomocí modelování pilovaného více než dvě dekády. Při úhozech na buben nebo činel nedochází jen ke spuštění uloženého zvuku – hrajete na plnohodnotný nástroj, který v každém aspektu reaguje stejně jako jeho akustický protějšek a po ruce tak máte nepřekonatelnou škálu zvuků.

Vytvořte a upravte si svou jedinečnou soupravu

U akustických bicích si vytváříte vlastní zvuk výměnou typu blan, úpravou ladění, tlumením, přizpůsobením napnutí struníku, výměnou kladívka u kopáku a tak dále. S modulem TD-27 je tohle všechno možné a můžete si tak vytvořit speciální soupravy pro jakoukoli situaci. Stačí úhozem vybrat pad a pak použít manuální ovládání a intuitivní editační nástroje k tvorbě zvuku podle libosti. Vaše úpravy se navíc automaticky ukládají, takže se vždy můžete soustředit jen na hraní. Nahrát si můžete dokonce i své vlastní samply, navrstvit je na interní zvuky, a získat tak ještě individuálnější soupravu.

Chromové stojany s dvojitou výztuhou

Způsob uchycení akustických bubnů a činelů ovlivňuje nejen jejich klasický vzhled, ale i dojem ze hry. Pady tomů se nasazují na stejné stojany jako u akustických tomů, takže při úhozu působí naprosto dokonale. Nově vyvinuté tenké činely V-Cymbal se také připevňují ke stojanům pomocí speciálního úchytu a poskytují tak přirozené klasické „zhoupnutí“ v akustickém stylu. Každý stojan je navíc vybaven dvojitou výztuhou pro neotřesitelnou stabilitu a je snadné je upravit a vytvořit si tak požadované rozložení.

Technologie PureAcoustic Ambience

Nová technologie PureAcoustic Ambience každou soupravu optimalizuje tak, aby při hře vytvořila neskutečně přirozené a podmanivé zvukové pole. Můžete zajít ještě dál a upravit pozici mikrofonu na každé soupravě a zapojit celkový zvuk díky nově vyvinuté simulaci overhead mikrofonů. A pokročilé vestavěné multiefekty a možnosti pro mixování představují výkon celé studiové konzole, jelikož máte pod kontrolou přechodné, parametrické ekvalizéry, kompresory, Reverb, Delay a mnohem víc.

Výkonné připojení na vystoupení i do studia

VAD506 nabízí fantastický zvuk při živém vystoupení i při nahrávání, a to díky široké škále možností připojení. Modul TD-27 má stereo výstupy pro celkový zvuk a také dva přímé výstupy pro nasměrování kopáku, virblu nebo dalších zvuků k do konzole pro oddělené mixování. Ve studiu je pak díky vestavěnému USB audio rozhraní počítačová hudební produkce hračkou a nabízí až 28 zvukových kanálů přes jediný kabel. Přes USB a speciální rozhraní je podporován i standard MIDI, a můžete se tak připojit k dalším MIDI zařízením a spouštět zvuky v počítačových programech.

Rozšíření soupravy je hračka

S VAD506 se nemusíte spokojit s neměnnou sestavou. Díky třem dodatečným trigger vstupům modulu TD-27 je snadné váš arzenál obohatit o pady tomů a činelů. Nebo třeba můžete zvolit sestavu s dvěma kopáky pro maximální účinek. Ať už máte jakékoli nápady, tyto trigger vstupy vám otevírají dveře k vaší vysněné bicí soupravě.

Bluetooth připojení a vestavěné výukové nástroje

S vestavěným Bluetooth připojením může modul bezdrátově streamovat zvuk z telefonu či notebooku, což je ideální pro hraní se sluchátky. Zahrát si můžete s oblíbenou písní nebo soupravu zkombinovat se zvukem z videolekce na YouTube. Vestavěné výukové funkce rozvíjejí vaše dovednosti a sledují váš pokrok, zatímco pokročilý metronom vylepšuje váš smysl pro rytmus. Svůj výkon si navíc můžete kdykoli nahrát, poslechnout a zjistit, na čem je ještě potřeba pracovat.

Všechny produkty od výrobce
Roland VAD506 Kit V-Drums Acoustic Design

Roland VAD506 Kit V-Drums Acoustic Design

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce