Roland WM-1

Roland WM-1

1850 Kč

V akci je Roland WM-1 od top výrobce Roland - toto zboží si můžete opatřit při časově omezené akci za 1850 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: HN222058
Do obchodu

Popis

Roland

Hit z katalogu: Roland WM-1 od kvalitního výrobce Roland - toto zboží si můžete objednat extra levně za 1850. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Bezdrátový adaptér

 Revoluční bezdrátový adaptér WM-1 pro klávesy, bicí automaty a další MIDI zařízení. Zařízení poskytuje nízkolatenční MIDI komunikaci, celkem může podporovat až čtyři zařízení najednou. AAA baterie vydrží až šedesát hodin provozu.

Bezdrátové MIDI pro bezdrátový svět

V dnešním světě je schopnost tvořit hudbu kdekoli a kdykoli nutností a možnost zbavit se kabelů a nepořádku tím pádem naprosto zásadní. Bezdrátové ovládání by navíc mělo být snadno nastavitelné a stejně citlivé a spolehlivé jako v případě kabelů. Přidejte se k bezdrátové MIDI revoluci se sérií Roland WM, s níž vaše tvořivost nezná mezí.

WM-1 stačí zapojit do kláves, bicího automatu nebo jiného hardwarového vybavení se standardním MIDI rozhraním a můžete bezdrátově komunikovat s hudebními MIDI aplikacemi na Macu a zařízení s iOS, a to dokonce současně. Nebo s dodatečnými jednotkami WM-1 či WM-1D Wireless MIDI Dongle připojte další nástroje a zařízení. Kromě MIDI not můžete posílat i MIDI synchronizaci pro tempo, efekty, LFO, smyčky a mnohem víc – to vše bez jediného kabelu.

Všechny produkty od výrobce
Roland WM-1

Roland WM-1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce