Roland WM-1D

Roland WM-1D

2090 Kč

Hit z katalogu: Roland WM-1D s trendy značkou Roland - tento artikl doporučujeme s výjimečnou slevou za 2090 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: HN222059
Do obchodu

Popis

Roland

Právě je za dobrou cenu Roland WM-1D od oblíbené společnosti Roland - toto zboží si můžete objednat téměř zdarma za 2090. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Bezdrátový adaptér

 Revoluční bezdrátový adaptér WM-1D pro klávesy, bicí automaty a další MIDI zařízení. Zařízení poskytuje rychlejší přenos signálu, celkem může podporovat až tři zařízení najednou.

Bezdrátové MIDI pro bezdrátový svět

V dnešním světě je schopnost tvořit hudbu kdekoli a kdykoli nutností a možnost zbavit se kabelů a nepořádku tím pádem naprosto zásadní. Bezdrátové ovládání by navíc mělo být snadno nastavitelné a stejně citlivé a spolehlivé jako v případě kabelů. Přidejte se k bezdrátové MIDI revoluci se sérií Roland WM, s níž vaše tvořivost nezná mezí.

Pokud používáte počítač se systémem Windows, k zavedení bezdrátového MIDI do vaší sestavy je WM-1D ta správná volba. Stačí ho zapojit do volného USB portu a výsledkem je nízkolatenční komunikace s jakýmkoli nástrojem či zařízením vybaveným jednotkou WM-1/WM-1D nebo se zařízeními se systémem iOS či macOS přes Bluetooth MIDI. Kromě MIDI not můžete posílat i MIDI synchronizaci pro tempo, efekty, LFO, smyčky a mnohem víc – to vše bez jediného kabelu.

Zařízení se systémy macOS a iOS mohou ke komunikaci s jednotkou série WM ve standardním režimu využít Bluetooth MIDI. Pokud však pro přenos dat potřebujete nejvyšší možnou rychlost, jednoduše do sestav přidejte model WM-1D.

Všechny produkty od výrobce
Roland WM-1D

Roland WM-1D

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce