Roli Live Block

Roli Live Block

1840 Kč

Jakostní Roli Live Block populárního výrobce Roli - toto zboží si můžete nechat doručit s úžasnou cenovkou 1840 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: HN175923
Do obchodu

Popis

Roli

Neodoláte: Roli Live Block od populárního výrobce Roli - toto zboží si můžete opatřit za výhodnou cenu 1840. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Kontroler

 ROLI BLOCKS je univerzální modulární hudební systém pro každého, kdo chce tvořit hudbu, ať už to je absolutní začátečník bez žádné hudební průpravy nebo profesionál hledající nové, progresivní způsoby komponování. Systém se vyznačuje malými rozměry, bezdrátovým propojením jednotlivých modulů a jednoduchým intuitivním ovládáním. Roli Blocks můžete používat kdekoliv na cestách, doma v kuchyni nebo s ním rovnou vystupovat. Centrálním prvkem je specifický kontrolér Lightpad Block, který se v kombinaci s freeware iOS aplikací NOISE stává silným nástrojem pro absolutně svobodnou tvorbu.

Live block je ovládací prvek systému Roli Blocks, který usnadňuje práci se softwarem (NOISE). Bez zdlouhavého procházení nastavení ve smartphonu tak máte všechny nejčastěji používané funkce přímo na talíři. Ovladač umožňuje přepínání stupnic a oktáv, aktivaci režimu pro hru akordů, arpeggií, prodlužování tónů a změnu zvuků. Připojení ke kontroléru Lightpad Block magnetickými konektory nebo pomocí Bluetooth už nemůže být jednodušší a obejde se bez jakýchkoliv kabelů. Zařízení se automaticky nabíjí propojením s jinými moduly Roli Blocks.

Všechny produkty od výrobce
Roli Live Block

Roli Live Block

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce