Rycote InVision INV-6 Heavy

Rycote InVision INV-6 Heavy

1490 Kč

Jasný hit, Rycote InVision INV-6 Heavy pocházející od značky Rycote - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 1490 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: HN220056
Do obchodu

Popis

Rycote

Váš oblíbený produkt, Rycote InVision INV-6 Heavy s proslulou značkou Rycote - tento produkt obchodujeme s unikátní slevou za 1490. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Odpružený mikrofonní držák

 Nově vyvinutý držák In Vision ve tvaru lyry je ideální pro upevnění malých profesionálních mikrofonů. Může být použit pro většinu mikrofonů s oddělitelnou kapslí s malou membránou, s krátkou nebo střední délkou těla. Držáky In Vision zajišťují plnou flexibilitu, vyváženost a profesionální provedení tak, jak je možné očekávat u držáků značky Rycote. Držáky In Vision jsou designované pro studio a konference, ale nejsou určené pro použití s kožešinovými větrnými ochranami. Jejich konstrukce je prakticky nerozbitná a nabízí skvělou izolaci od šumu kamery. Verze Heavy je vyrobena z pevných materiálů, takže nedochází k poklesu kvality signálu.

Všechny produkty od výrobce
Rycote InVision INV-6 Heavy

Rycote InVision INV-6 Heavy

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce