Rycote InVision INV-7 + Pop Filtr Set

Rycote InVision INV-7 + Pop Filtr Set

1930 Kč

Nejprodávanější Rycote InVision INV-7 + Pop Filtr Set od top výrobce Rycote - tento produkt posíláme ve výprodejové akci za 1930 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN220063
Do obchodu

Popis

Rycote

Tradiční bestseller, Rycote InVision INV-7 + Pop Filtr Set od top značky Rycote - tento produkt nabízíme v časové omezené slevě za 1930. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Odpružený mikrofonní držák s pop filtrem

 Pružný držák In Vision je ideálním pomocníkem pro upevnění malých profesionálních mikrofonů. Může být použit pro většinu mikrofonů s oddělitelnou kapslí s malou membránou, s krátkou nebo střední délkou těla. Držáky In Vision zajišťují plnou flexibilitu, vyváženost a profesionální provedení tak, jak je možné očekávat u držáků značky Rycote. Držáky In Vision jsou designované pro studio a konference, ale nejsou určené pro použití s kožešinovými větrnými ochranami. Vyrábí se ve dvou velikostech. Je možné je použít na fotoaparáty, kamery, stoly, stojany, mikrofonní tyče.... Jejich konstrukce je prakticky nerozbitná a nabízí skvělou izolaci od šumu kamery.

Všechny produkty od výrobce
Rycote InVision INV-7 + Pop Filtr Set

Rycote InVision INV-7 + Pop Filtr Set

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce