Rycote Table Set + INV-7HG Mk II

Rycote Table Set + INV-7HG Mk II

1650 Kč

Neodoláte: Rycote Table Set + INV-7HG Mk II s jakostní značkou Rycote - tento artikl nepropásněte za hustou cenu 1650 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN220062
Do obchodu

Popis

Rycote

Vynikající Rycote Table Set + INV-7HG Mk II s jakostní značkou Rycote - tento artikl nepropásněte po zlevnění za 1650. Počet kusů na zákazníka může být omezen. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Mikrofonní stojan

 Stolní stojan s protiskluzovou základnou v průměru 7 cm a antivibračním držákem InVision-7HG Mk II pro mikrofony o délce až 25 cm a s průměrem 19/25 mm.

Pružný držák In Vision je ideálním pomocníkem pro upevnění malých profesionálních mikrofonů. Může být použit pro většinu mikrofonů s oddělitelnou kapslí s malou membránou, s krátkou nebo střední délkou těla. Držáky In Vision zajišťují plnou flexibilitu, vyváženost a profesionální provedení tak, jak je možné očekávat u držáků značky Rycote. Držáky In Vision jsou designované pro studio a konference, ale nejsou určené pro použití s kožešinovými větrnými ochranami. Vyrábí se ve dvou velikostech. Je možné je použít na fotoaparáty, kamery, stoly, stojany, mikrofonní tyče.... Jejich konstrukce je prakticky nerozbitná a nabízí skvělou izolaci od šumu kamery.

Všechny produkty od výrobce
Rycote Table Set + INV-7HG Mk II

Rycote Table Set + INV-7HG Mk II

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce