Samson AHX Fitness Headset G

Samson AHX Fitness Headset G

8590 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Samson AHX Fitness Headset G od společnosti Samson - tento produkt dodáváme extra výhodně za 8790 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195331
Do obchodu

Popis

Samson

Nabídka pro vás: Samson AHX Fitness Headset G od výrobce Samson - tento hit můžete pořídit extra levně za 8790. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Bezdrátový hlavový set

 Bezdrátový systém AHX Fitness Headset s náhlavním mikrofonem je skvělou volbou pro cvičitele, instruktory nebo různé veřejné prezentace. Miniaturní vysílač vybavený vypínačem a ovladačem pro ztlumení zvuku je umístěný nenápadně na zádní straně náhlavního mikrofonu a umožňuje naprostou volnost pohybu. Napájí jej AAA baterie, která vydrží až 14 hodin provozu. Další kabely nebo body packy už nejsou potřeba. Kondenzátorový mikrofon Qe je odolný proti potu i vlhkosti a má kardiodní směrovou charakteristiku.

Přijímač CR99 zasazený do celokovové konstrukce má skutečnou RF diverzitu pro minimalizaci výpadků signálu a infračervený paprsek zprostředkovává snadné nastavení kanálu. Mezi další funkce patří skenování skupin, které usnadňuje provoz jedné nebo více stanic a možnost uzamčení zvoleného nastavení pro eliminaci interferencí. Na předním panelu se mimo jiné nalézá přehledný displej a ovladač hlasitosti pro symetrický (XLR) a nesymetrický (6,3 mm Jack) výstup na zadním panelu. Součástí výbavy je napájecí adaptér a montážní set pro umístění přijímače do racku.

Všechny produkty od výrobce
Samson AHX Fitness Headset G

Samson AHX Fitness Headset G

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce