Samson AirLine 99m AH9 Headset

Samson AirLine 99m AH9 Headset

10550 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Samson AirLine 99m AH9 Headset od výrobce Samson - tento artikl čeká na vás s neuvěřitelnou slevou za 10550 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213004
Do obchodu

Popis

Samson

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Samson AirLine 99m AH9 Headset od známého výrobce Samson - tento hit snadno najdete za perfektní cenu 10550. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Bezdrátový hlavový set

 Unikátní bezdrátový systém pro zpěv s miniaturním hlavovým mikrofonem a vysílačem umístěném přímo na hlavovém mostu. Samson AirLine 99m poskytuje absolutní svobodu bez kabelů a otravných vysílačů umístěných na těle. Náhlavní set s mikrofonem je odolný proti vlhku a potu a má snadno dostupná tlačítka hlasitosti a ztlumení. Mikrofon má husí krk pro snadné nastavení. Tyto parametry předurčují především pro zpěváky a moderátory, kteří potřebují mít při svém výkonu absolutní svobodu pohybu.

Kondenzátorový mikrofon DE10x obsahuje dva ušní úchyty a molitanový kryt pro co nejkvalitnější reprodukci vašeho hlasu. Kompaktní přijímač obsahuje dvě antény, ovladač hlasitosti a přehledný LED displej s ukazatelem zvoleného kanálu. Zařízení najednou pojme až osm mikrofonů. Přijímač také disponuje flexibilní konektivitou v podobě XLR/Jack 6,3mm/Jack 3,5mm výstupů pro připojení do PA systému. Výdrž na jedno nabití je až 8 hodin, maximální dosah potom 100m. Přijímač obsahuje také USB port pro bezdrátové systémy XPD, lze také využít pro nabíjení vašeho mobilního telefonu.

Všechny produkty od výrobce
Samson AirLine 99m AH9 Headset

Samson AirLine 99m AH9 Headset

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce