Samson AirLine Guitar AF1 E3

Samson AirLine Guitar AF1 E2

5970 Kč

Jakostní Samson AirLine Guitar AF1 E2 s proslulou značkou Samson - tento artikl doporučujeme v perfektní akci za 5370 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN171134
Do obchodu

Popis

Samson

Velmi oblíbený produkt Samson AirLine Guitar AF1 E2 od populárního výrobce Samson - tento produkt dodáváme za mimořádně nízkou cenu 5370. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Udělejte si radost..

Kytarový/baskytarový bezdrátový set

 S bezdrátovým systémem AirLine nebudete omezováni v pohybu na pódiu ani ve stylu vaší hry. Miniaturní vysílač se zabudovaným nástrojovým konektorem jednoduše zasunete do kytary a můžete hrát. V tomto případě už nejsou třeba žádné kabely a body packy. AirLine je opravdu bez drátů.

Vysílače se vyrábí ve dvou verzích. Verze AF1 s rovným jackem je svojí konstrukcí ideální pro připojení ke kytarám typu Strat, tedy s šikmo umístěnou zdířkou na přední straně těla a druhá verze AG1 s lomeným jackem skvěle pasuje na tradičněji lokalizovaný kabelový výstup ze strany, např. kytary typu Gibson. Vysílačky jsou vybavené kromě běžného ovladače Power On/Off i přepínačem pro snížení intenzity výstupního signálu o 15 dB a indikátorem stavu baterie, která vydrží v provozu až 14 hodin.

Přijímač AP 1 v podobě pedálového efektu má dvě odnímatelné antény a svými rozměry bez problémů zapadne do jakéhokoliv pedalboardu. K regulaci výstupního signálu poslouží knob Volume a případné přebuzení a stav baterie indikují samostatné LED diody. Napájení zajišťuje 9V baterie nebo volitelný adaptér.

Všechny produkty od výrobce
Samson AirLine Guitar AF1 E3

Samson AirLine Guitar AF1 E2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce