Samson Concert 88 Guitar D (použité)

Samson Concert 88 Guitar D (použité)

4650 Kč

Exkluzivní Samson Concert 88 Guitar D (použité) originální od labelu Samson - toto zboží si můžete nechat dodat při právě probíhající akci za 4650 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN219551
Do obchodu

Popis

Samson

Trendy Samson Concert 88 Guitar D (použité) co nám dodává Samson - tento hit pořídíte za mimořádně nízkou cenu 4650. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Kytarový/baskytarový bezdrátový set

 Zboží bylo dlouhodobě vystaveno na prodejně. Jeví známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Bezdrátový UHF systém Concert 88 je spolehlivé a zároveň cenově dostupné řešení pro kytaru, baskytaru nebo jakýkoliv jiný strunný nástroj. Vysílač CB88 s klipem na opasek nebo kytarový pás má dosah 91 metrů a napájí jej dvě AA baterie s výdrží až 8 hodin. Uzamykatelný konektor zaručuje bezpečné připojení k nástroji, pro dočasné přerušení signálu slouží tlačítko Mute. Přijímač CR88 s anténní diverzitou umožňuje souběžný provoz až 16 systémů. Je vybavený praktickými funkcemi „Tone key“ a „Auto Mute“ pro eliminaci šumu během případného výpadku signálu a infračerveným paprskem pro okamžitou synchronizaci s vysílačem. Přední panel je osazený odmontovatelnými Antennami, sedmisegmentovým displejem, indikátorem přebuzení a ovladačem hlasitosti pro symetrický (XLR) a nesymetrický (6,3 mm Jack) výstup na zadním panelu. Součástí výbavy je napájecí adaptér a montážní set pro umístění přijímače do racku.

Všechny produkty od výrobce
Samson Concert 88 Guitar D (použité)

Samson Concert 88 Guitar D (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce