Samson Concert 88x Presentation I

Samson Concert 88x Presentation I

4790 Kč

No a tohle chcete: Samson Concert 88x Presentation I populárního výrobce Samson - tento artikl nepropásněte za bombastickou cenu 4790 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221690
Do obchodu

Popis

Samson

Tradiční bestseller, Samson Concert 88x Presentation I od Samson - toto zboží si můžete nechat doručit s úžasnou cenovkou 4790. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Bezdrátový set s klopovým mikrofonem

 Bezdrátový UHF systém Concert 88 s klopovým mikrofonem LM5 je spolehlivé a zároveň cenově dostupné řešení pro zpěváky, tanečnice, DJs a moderátory. Vysílač CB88 s klipem na opasek má dosah 100 metrů a napájí jej dvě AA baterie s výdrží až 8 hodin. Pro dočasné přerušení signálu slouží tlačítko Mute. Lavalier mikrofon s klipsnou na oblečení má uzamykatelný konektor zaručující bezpečné připojení. Přijímač CR88 s anténní diverzitou umožňuje souběžný provoz až 8 systémů. Je vybavený praktickými funkcemi „Tone key“ a „Auto Mute“ pro eliminaci šumu během případného výpadku signálu a infračerveným paprskem pro okamžitou synchronizaci s vysílačem. Přední panel je osazený odmontovatelnými anténami, sedmisegmentovým displejem, indikátorem přebuzení a ovladačem hlasitosti pro symetrický (XLR) a nesymetrický (6,3 mm Jack) výstup na zadním panelu. Součástí výbavy je napájecí adaptér a montážní set pro umístění přijímače do racku.

Všechny produkty od výrobce
Samson Concert 88x Presentation I

Samson Concert 88x Presentation I

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce