Samson CR288M ALL IN ONE K

Samson CR288M ALL IN ONE K

10990 Kč

Nabídka pro vás: Samson CR288M ALL IN ONE K od Samson - toto zboží si můžete zakoupit za skvělou cenu 10990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220038
Do obchodu

Popis

Samson

Unikátní Samson CR288M ALL IN ONE K pocházející od značky Samson - toto zboží si můžete nechat doručit při časově omezené akci za 10990. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Duální bezdrátový set

 Bezdrátový UHF systém Concert 288m s hlavovým mikrofonem HS5, klopovým mikrofonem LM7 a dynamickým ručním mikrofonem Q8 s vysílačem CH88, je spolehlivé a zároveň cenově dostupné řešení vhodné pro zpěváky, moderátory, tanečnice, DJs a promotéry akcí různého typu. Vysílač CB88 s klipem na opasek má dosah 100 metrů a napájí jej dvě AA baterie s výdrží až 8 hodin. Pro dočasné přerušení signálu slouží tlačítko Mute.

Kompaktní dvoukanálový přijímač AR299M s anténní diverzitou umožňuje souběžný provoz až 24 systémů. Je vybavený dvěma robustními knoby pro úpravu hlasitosti vstupního signálu a tlačítky Scan pro okamžité bezdrátové spárování s mikrofony. Přijímač je osazený odmontovatelnými anténami, dvěma dvoucifernými displeji a indikátorem přebuzení. Zadní strana potom nabízí dva XLR výstupy a linkový Mix výstup pro kombinování více signálů s jedním výstupním kanálem.

Všechny produkty od výrobce
Samson CR288M ALL IN ONE K

Samson CR288M ALL IN ONE K

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce