Samson CR288M HANDHELD K

Samson CR288M HANDHELD K

10990 Kč

Váš oblíbený produkt, Samson CR288M HANDHELD K od Samson - tento artikl nepropásněte za bombastickou cenu 10990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220040
Do obchodu

Popis

Samson

Prestižní Samson CR288M HANDHELD K oblíbené značky Samson - tento artikl nepropásněte za perfektní cenu 10990. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Duální bezdrátový set

 Bezdrátový UHF systém Concert 288m s dvěma dynamickými ručními mikrofony Q8 a vysílači CH88, je spolehlivé a zároveň cenově dostupné řešení vhodné pro zpěváky, moderátory, tanečnice, DJs a promotéry akcí různého typu. Vysílač CH88 má dosah 100 metrů a napájí jej dvě AA baterie s výdrží až 8 hodin. Pro dočasné přerušení signálu slouží tlačítko Mute.

Kompaktní dvoukanálový přijímač AR299M s anténní diverzitou umožňuje souběžný provoz až 24 systémů. Je vybavený dvěma robustními knoby pro úpravu hlasitosti vstupního signálu a tlačítky Scan pro okamžité bezdrátové spárování s mikrofony. Přijímač je osazený odmontovatelnými anténami, dvěma dvoucifernými displeji a indikátorem přebuzení. Zadní strana potom nabízí dva XLR výstupy a linkový Mix výstup pro kombinování více signálů s jedním výstupním kanálem.

Všechny produkty od výrobce
Samson CR288M HANDHELD K

Samson CR288M HANDHELD K

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce