Samson DE50

Samson DE50

3390 Kč

Exkluzivní Samson DE50 s jakostní značkou Samson - tento produkt obchodujeme za téměř velkoobchodní cenu 3390 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195306
Do obchodu

Popis

Samson

Top produkt, Samson DE50 od oblíbeného výrobce Samson - tento hit seženete po slevě za 3390. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost..

Náhlavní kondenzátorový mikrofon

 Samson DE50 je nenápadný hlavový mikrofon s 2,5 mm všesměrovou kapslí. Uplatnění najde při prezentacích, cvičení a dalších vokálních aktivitách. Díky čtveřici adaptérů se mikrofon dá integrovat do většiny bezdrátových systémů.

Držáky za uši zajišťují mikrofonu perfektní stabilitu, a to i při fitness a sportovních aktivitách. Mikrofon se dá snadno složit a přenášet v přiloženém pouzdru. V balení se také nachází čtveřice protivětrných krytů, a klips pro uchycení na oblečení.

Součástí mikrofonu jsou čtyři adaptéry pro použití s bezdrátovými systémy značek Shure, AT, AKG a Sennheiser.

Samson DE50 je vyroben z nejkvalitnějších součástek a přináší vyjímečně čistý, artikulovaný zvuk se spolehlivým výkonem.

Všechny produkty od výrobce
Samson DE50

Samson DE50

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce