Samson LM10

Samson LM10

2150 Kč

Jakostní Samson LM10 oblíbené značky Samson - tento artikl pořizujte při časově omezené akci za 2150 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220889
Do obchodu

Popis

Samson

Prvotřídní Samson LM10 co odebíráme od výrobce Samson - toto zboží si můžete opatřit s úžasnou cenovkou 2150. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Vy tak neplatíte nic navíc!.

Kondenzátorový klopový mikrofon

 Miniaturní kondenzátorový mikrofon s 3 mm kapsulí, který poskytuje skvělou kvalitu reprodukce zvuku. Díky svým velice nenápadným rozměrům je vhodný zejména pro přednášky, fitness a mnoho dalších využití.

Díky kulové směrové charakteristice je schopen snímat zdroj zvuku bez toho, aby na něj potřeboval přesně mířit. Společně s klipovým držákem tak můžete mikrofon velice jednoduše ukrýt.

Mikrofon lze díky čtyřem adaptérům využít i s vysílači jiných značek. Přiloženy jsou adaptéry 3.5mm, Hirose 4-pin, Switchcraft TA3F, Switchcraft TA4F, takže lze použít například vysílače Shure, Audio Technica, AKG, Sennheiser a další.

Všechny produkty od výrobce
Samson LM10

Samson LM10

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce