Samson Media One M30 (použité)

Samson Media One M30 (použité)

1950 Kč

Perfektní Samson Media One M30 (použité) s proslulou značkou Samson - tento artikl pořizujte s extra slevou za 1950 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220476
Do obchodu

Popis

Samson

No tak tohle je gól: Samson Media One M30 (použité) od originálního výrobce Samson - tento hit získáte s výjimečnou slevou za 1950. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte..

Aktivní studiové monitory

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Samson Media One M30 jsou ideální monitory do domácího studia a obstojí také při ozvučení vašich multimediálních zařízení, ať už sledujete filmy nebo hrajete hry. I přes kompaktní rozměry nabízí tyto monitory vyspělý zvuk a na stole vám nezaberou mnoho místa.

V dřevěném kabinetu se skrývá třípalcový středobasový reproduktor a třičtvrtě palcový výškový reproduktor. Díky propracované konstrukci, bass reflexu na zadní straně a zesilovači třídy A/B se můžete těšit na vyvážený zvuk, který si poradí s celým frekvenčním spektrem. A pokud zatoužíte po extra basech, stačí jen cvaknout přepínačem Bass Boost na zadní straně.

Pro připojení slouží dvojice RCA konektorů, nechybí sluchátkový výstup s vlastním ovládáním hlasitosti, a dokonce výstup pro subwoofer, díky němuž si můžete vytvořit systém 2.1 a naplno si užívat oblíbenou hudbu, hry nebo filmy.

Všechny produkty od výrobce
Samson Media One M30 (použité)

Samson Media One M30 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce