Samson SM10

Samson SM10

5990 Kč

Kvalitní Samson SM10 co bereme od značky Samson - tento produkt posíláme v úžasné akci za 5990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221112
Do obchodu

Popis

Samson

Unikátní Samson SM10 od známé značky Samson - tento hit získáte ve výprodejové akci za 5990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neplaťte jinde víc než musíte..

Mixážní pult do racku

 Rackový desetikanálový mixážní pult Samson SM10 je navržený tak, aby se snadno integroval do jakéhokoli zvukového systému. Mixpult disponuje šestisegmentovým LED ukazatelem a nízkošumovým mikrofonním předzesilovačem s fantomovým napájením.

Mixážní pult lze propojit s mikrofonem, nástrojem nebo hudebním přehrávačem. Na přední straně se nachází osm oddělených sekcí pro každý kanál, kdy každý kanál disponuje čtveřicí potenciometrů na Volume, Balance, Monitor a EFX, nebo tlačítkem Mute. Dále zde naleznete potenciometry pro výstupní hlasitost a výstupy pro monitory nebo sluchátka se separátními ovladači hlasitosti pro detailní monitoring. Navíc můžete zeslabit signál z hudebního přehrávače až o 10dB, takže váš hlas bude zřetelný a srozumitelný. Vzadu naleznete vstupy pro připojení mikrofonů, hudebních přehrávačů a nástrojů, dále potom výstupy pro monitory, efektové jednotky, zesilovače a další PA.

Tento specifický mixážní pult je jako stvořený pro posilovny, restaurace, hudební školy nebo noční kluby a diskotéky. SM10 lze propojit s dalšími produkty od značky Samson (CR88, SR288, CR99).

Všechny produkty od výrobce
Samson SM10

Samson SM10

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce