Samson Stage 212

Samson Stage 212

4590 Kč

Exkluzivní Samson Stage 212 s jakostní značkou Samson - tento produkt máte za pár kliknutí v úžasné akci za 4590 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212996
Do obchodu

Popis

Samson

Vaše oblíbené zboží, Samson Stage 212 co nám vyrábí Samson - tento produkt posíláme za bombastickou cenu 4590. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Vokální bezdrátový set

 Samson Serie Stage 212 je dvoukanálový bezdrátový set s dvojicí dynamických mikrofonů do ruky. Tento set pracuje v pásmu 173MHz-198MHz a vysílací frekvenci lze nastavit pomocí IR paprsku. Mikrofony jsou osazeny kvalitní mikrofonní vložkou z mikrofonu Q6, která poskytuje velmi čistý a věrný přenos lidského hlasu.

Samson Stage 212 nabízí 12 laditelných frekvencí v pásmu 173MHz-198MHz. Ladění frekvencí mezi vysílačem a přijímačem probíhá pomocí IR paprsku. Systém Stage 212 nabízí přenos signálu až na vzdálenost 60m. Napájení vysílače je zajištěno dvojicí AA baterií, které poskytnou až 10 hodin provozu.

Přijímač SR212 je osazen v elegantním kovovém šasi, které poskytuje dokonalou ochranu. Každý kanál je opatřen vlastním linkovým výstupem s konektorem Jack a signál z obou kanálů lze odeslat přes jeden symetrický výstup s konektorem XLR. Na předním panelu se nacházejí nezávislé ovladače hlasitosti pro každý kanál.

Bezdrátový set Samson Stage 212 poskytuje dokonalý bezdrátový přenos v bezpečném VHF pásmu, které není dotčeno provozem mobilních operátorů a televizním signálem.

Všechny produkty od výrobce
Samson Stage 212

Samson Stage 212

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce