Samson Stage 412

Samson Stage 412

6350 Kč

Trhem osvědčený produkt, Samson Stage 412 co nám vyrábí Samson - tento artikl čeká na vás při časově omezené akci za 6350 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212997
Do obchodu

Popis

Samson

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Samson Stage 412 s trendy značkou Samson - toto zboží si můžete nechat doručit v neopakovatelné akci za 6350. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Vokální bezdrátový set

 Samson Serie Stage 412 je čtyřkanálový bezdrátový set s čtveřicí dynamických mikrofonů do ruky. Tento set pracuje v pásmu 173MHz-198MHz a vysílací frekvenci lze nastavit pomocí IR paprsku. Mikrofony jsou osazeny kvalitní mikrofonní vložkou z mikrofonu Q6, která poskytuje velmi čistý a věrný přenos lidského hlasu.

Samson Stage 412 nabízí 6 laditelných frekvencí v pásmu 173MHz-198MHz pro každý kanál. Ladění frekvencí mezi vysílačem a přijímačem probíhá pomocí IR paprsku. Systém Stage 412 nabízí přenos signálu až na vzdálenost 60m. Napájení vysílače je zajištěno dvojicí AA baterií, které poskytnou až 10 hodin provozu.

Přijímač SR412 je osazen v elegantním kovovém šasi, které zajišťuje dokonalou ochranu. Audio signál je možné odeslat z každého kanálu samostatně přes integrovanou čtveřici linkových výstupů s konektory Jack. Přijímač je však také vybaven trojicí symetrických linkových výstupů s konektorem XLR, přes které lze odeslat smíchaný signál z jednotlivých kanálů. První výstup odesílá signál z kanálu A/B, druhý z kanálu C/D a třetí ze všech čtyřech kanálů. Hlasitost každého kanálu lze na předním panelu nastavit samostatným ovladačem hlasitosti.

Bezdrátový set Samson Stage 412 poskytuje dokonalý bezdrátový přenos v bezpečném VHF pásmu, které není dotčeno provozem mobilních operátorů a televizním signálem.

Všechny produkty od výrobce
Samson Stage 412

Samson Stage 412

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce