Samson XP106WDE

Samson XP106WDE

8090 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Samson XP106WDE od oblíbené společnosti Samson - tento artikl čeká na vás s neuvěřitelnou slevou za 8990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195312
Do obchodu

Popis

Samson

Radost přinášející Samson XP106WDE s osvědčenou značkou Samson - tento produkt doručujeme s neuvěřitelnou slevou za 8990. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Bezdrátový hlavový set

 Samson Expedition XP106wDE je All in One ozvučovací systém. Skládá se z náhlavního bezdrátového setu XPD1 a aktivního bezdrátového reproboxu XP106. Ozvučovací systém je ideálním řešením pro přednášející na menších konferencích nebo pro učitele.

Bezdrátový set obsahuje malý a nenápadný duální hlavový mikrofon DE-5 a společně s vysílačem PXD1, USB přijímačem a přenosovou frekvencí 2,4 GHz vám zajistí dokonalý přenos vašeho hlasu. Dosah systému je až 25 m a vaší řeč či zpěv si můžete bezdrátově nahrát do DAW nebo softwaru rozeznávajícího lidský hlas.

Bezdrátový reprobox XP106 má zabudovaný zesilovač třídy D s maximálním výkonem až 100 W. Reproduktory mají velikost 6" basový a 1" výškový. Reprobox disponuje hnízdem 36mm, takže ho lze umístit i do stojanu. Bezdrátový signál je přijímán pomocí funkce Bluetooth a na zadní straně se nachází USB vstup pro přijímač z bezdrátového setu XPD1. Na zadní straně se také nachází kombinovaný vstup XLR/Jack pro mikrofon nebo hudební nástroj a Jack vstup 6,3mm/3,5 mm pro hudební přehrávač. Výstup Jack 6,3 mm vám umožní propojit reprobox s dalším PA. Tlačítko „Speech/Music“ přizpůsobí nastavení ekvalizéru pro řeč nebo hudbu. XP106 je napájen dobíjecí baterií s výdrží až 20 hodin.

Všechny produkty od výrobce
Samson XP106WDE

Samson XP106WDE

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce