Samson XP300

Samson XP300

10700 Kč

Právě je za dobrou cenu Samson XP300 od originálního výrobce Samson - tento artikl pořizujte téměř zdarma za 10460 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195311
Do obchodu

Popis

Samson

Tradiční bestseller, Samson XP300 od Samson - tento hit získáte výhodně za 10460. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Ozvučovací systém

 Samson Expedition XP300 je "All In One" systém nabízející kvalitní a pohotové ozvučení komorních koncertů, pouličního umění, grilovaček nebo drobných konferencí. XP300 zvládne ozvučit akce s návštěvností až 100 lidí. Ozvučovací sestavu tvoří dva aktivní reproboxy a mobilní 6 kanálový mixážní pult.

Výkonný zesilovač třídy D umožňuje maximální výkon jednoho reproboxu až 150 W. Mobilní 6 kanálový mixážní pult disponuje vstupy XLR pro mikrofon, Jack 6,3 mm TRS pro hudební nástroje, Jack 3,5 mm TRS pro hudební přehrávač, USB Wireless a 2 kanály jsou vyhrazeny pro připojení Bluetooth zařízení. První kanál nabízí zapojení mikrofonu nebo hudebního nástroje. Následnou úpravu umožní dvoupásmový ekvalizér, ovladač hlasitosti a přidání jednoho z 16 efektů. Druhý kanál nabízí připojení mikrofonu nebo bezdrátového zařízení přes USB Wireless systém. Stejně jako u prvního kanálu lze signál upravit dvoupásmovým ekvalizérem, hlasitostí a přednastaveným efektem. Třetí a čtvrtý kanál je určený pro hudební nástroje (L a R Jack 6,3 mm TS) nebo hudební přehrávač (Jack 3,5 mm TRS), jejichž signál lze upravit dvoupásmovým ekvalizérem a ovladačem hlasitosti. Poslední dva kanály jsou určeny pro bezdrátové připojení Bluetooth zařízeních. Signál kanálu lze upravit efektem a hlasitostí. Dvojici reproboxů připojíte k mixážnímu pultu pomocí výstupů Jack 6,3 mm TRS. Celkovou hlasitost ovládá potenciometr Master. Mixážní pult je možné vložit do jednoho z reproboxů, což vám usnadní jeho přepravu.

Samson Expedition XP300 lze umístit na reproboxový stojan nebo použít jako monitor. Spojením reproboxů v jeden vznikne snadno přenesitelný pack, který budete moct vzít opravdu kamkoli.

Všechny produkty od výrobce
Samson XP300

Samson XP300

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce