Santos Martinez Principiante 1/2

Santos Martinez Principiante 1/2

2990 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Santos Martinez Principiante 1/2 od oblíbené společnosti Santos Martinez - tento produkt obchodujeme za skvělou cenu 2990 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207782
Do obchodu

Popis

Santos Martinez

Prestižní Santos Martinez Principiante 1/2 od známého výrobce Santos Martinez - tento hit můžete pořídit za jedinečnou cenu 2990. Vybírejte to nejlepší u nás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost..

Dětská klasická kytara

 Klasické kytary Santos Martinez jsou určeny jak začínajícím, tak i pokročilým kytaristům, kteří nechtějí anebo nemohou do svého nástroje investovat větší sumu peněz, a přesto by rádi vlastnili dobře znějící i vypadající nástroj.

Principante 1/2 je klasická kytara poloviční velikosti s kratší menzurou určená především dětem. Její přední deska je zhotovena ze smrku, zadní deska a luby ze sapele. Pohodlný a „snadný“ profil krku nabízí neméně komfortní dohmat, který ocení především mladší hráči s drobnějšími prsty.

Všechny produkty od výrobce
Santos Martinez Principiante 1/2

Santos Martinez Principiante 1/2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce