Santos Martinez Principiante 3/4

Santos Martinez Principiante 3/4

3190 Kč

Jedinečná nabídka, Santos Martinez Principiante 3/4 populárního výrobce Santos Martinez - tento hit pořídíte ve výhodné akci za 3190 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207783
Do obchodu

Popis

Santos Martinez

Diskontní Santos Martinez Principiante 3/4 co odebíráme od výrobce Santos Martinez - tento artikl objednávejte po slevě za 3190. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Dětská klasická kytara

 Klasické kytary Santos Martinez jsou určeny jak začínajícím, tak i pokročilým kytaristům, kteří nechtějí anebo nemohou do svého nástroje investovat větší sumu peněz, a přesto by rádi vlastnili dobře znějící i vypadající nástroj.

Principante 3/4 je tříčtvrteční klasická kytara s kratší menzurou určená především dětem a začínajícím kytaristům. Její přední deska je zhotovena ze smrku, zadní deska a luby ze sapele. Pohodlný a „snadný“ profil krku nabízí neméně komfortní dohmat, který ocení především mladší hráči s drobnějšími prsty.

Všechny produkty od výrobce
Santos Martinez Principiante 3/4

Santos Martinez Principiante 3/4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce