SE Electronics RN17

SE Electronics RN17

22990 Kč

Diskontní SE Electronics RN17 s pečetí kvality SE Electronics - tento produkt obchodujeme ve výprodejové akci za 22990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: HN220857
Do obchodu

Popis

SE Electronics

Nabídka pro vás: SE Electronics RN17 od kvalitní značky SE Electronics - tento artikl doporučujeme ve výprodejové akci za 22990. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Kondenzátorový mikrofon

 RN17 je nejmodernějším tužkovým mikrofonem z dílen sE Microphones, který byl sestrojen společně s Rupertem Nevem. Jako první na světě disponuje velkým, ručně vinutým transformátorem v tužkovém balení, což mu poskytuje výhody tužkových mikrofonů – velice čistý zvuk a extrémní odolnost vůči silnému akustickému tlaku (SPL) – a zároveň výhody velkomembránových mikrofonů – velice vřelý a příjemný zvukový charakter.

Jeho kapsule je navržena tak, aby dokázala reagovat extrémně rychle a zachytit tak i ty nejjemnější zvuky s vysokou frekvencí. Velký transformátor naopak doplňuje vyváženost zvuku i v ostatních frekvenčních pásmech, což dělá tento mikrofon velice univerzálním.

Je možné přikoupit vyměnitelné kapsule a dodat tak mikrofonu také kulovou charakteristiku. S mikrofonem je dodáván na míru vyráběný odpružený držák.

Všechny produkty od výrobce
SE Electronics RN17

SE Electronics RN17

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce