SE Electronics V7 X

SE Electronics V7 X

2390 Kč

Exkluzivní SE Electronics V7 X pocházející od značky SE Electronics - tento produkt doručujeme levně za 2390 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN206833
Do obchodu

Popis

SE Electronics

Top produkt, SE Electronics V7 X od top značky SE Electronics - tento artikl je v tuhle chvíli za bombastickou cenu 2390. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Dynamický mirkofon

 Nástrojový dynamický mikrofon inspirovaný oblíbeným zpěvovým mikrofonem sE V7. Za jeho vznikem stojí zvukař F. Reid Shippen (Justin Timberlake, MAdonna, Guns N' Roses), kterého napadlo zkusit V7 na snare a výsledkem byl nadšený do té míry, že požádal sE o nástrojovou verzi mikrofonu postaveného na vložce V7. Mikrofon je vhodný pro živá vystoupení i studiová session, s přehledem ozvučí kytarové aparáty, hlasité dechové nástroje, snare či HI-HAT. Nástrojová verze mikrofonu se dočkala nového hliníkového voice coil a vylepšeného akustického designu. V7X přenese nezkreslený signál vašeho nástroje nebo zesilovače, disponuje detailními výškami a silnými basy.

Mikrofon V7X kromě odolnosti proti zpětné vazbě vyniká také skvělým potlačením zvuku vedle stojící HI-HATky (superkardioidní směrovost) a excelentním odpružením vložky, takže je výtečně odolný proti mechanickým nárazům. Mikrofonní kapsule je chráněna odolnou hliníkovou krytkou, nepříznivým vlivům potom zabrání interní protivětrná krytka a o kvalitní přenos signálu se postará pozlacený XLR konektor. Součástí balení je přepravní pouzdro, mikrofonní držák, závit a protivětrný kryt .

Všechny produkty od výrobce
SE Electronics V7 X

SE Electronics V7 X

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce