SE Electronics Voodoo VR2

SE Electronics Voodoo VR2

12990 Kč

Oblíbený produkt SE Electronics Voodoo VR2 značky SE Electronics - toto zboží si můžete opatřit extra výhodně za 12990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220858
Do obchodu

Popis

SE Electronics

Exkluzivní SE Electronics Voodoo VR2 od značky SE Electronics - toto zboží zakoupíte za skvělou cenu 12990. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Páskový mikrofon

 Velmi kvalitní studiový páskový mikrofon osazený aktivní elektronikou, která zaručuje vynikající odstup šumu a silnou výstupní úroveň (hodí se i pro tiché nástroje a zpěv). Vložka mikrofonu je vyrobená moderní patentovanou technologií zaručující vyrovnaný přenos od 20Hz do 20kHz. Mikrofony sE Voodoo najdete na kytarových aparátech Linkin Park, Europe (Pete Thorn), Wanastovy Vjeci, Paramore, Justin Timberlake a na dalších nástrojích například u Aerosmith či Black Sabbath (basový aparát) . Hledáte-li zajímavou barvu do svých nahrávek či pro své koncerty páskový VR1 je mikrofon který si určitě musíte poslechnout!

Všechny produkty od výrobce
SE Electronics Voodoo VR2

SE Electronics Voodoo VR2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce