SE Electronics X1 S Vocal Bundle

SE Electronics X1 S Vocal Bundle

4290 Kč

Top produkt, SE Electronics X1 S Vocal Bundle od kvalitního výrobce SE Electronics - tento hit snadno najdete levně za 4290 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: HN220853
Do obchodu

Popis

SE Electronics

Spokojenost přinášející SE Electronics X1 S Vocal Bundle od kvalitní značky SE Electronics - toto zboží si můžete objednat extra levně za 4290. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Udělejte si radost..

Kondenzátorový mikrofon

 X1 S Vocal Pack v sobě sdružuje vše co budete potřebovat k nahrávání zpěvu studiové kvality. Předně je tu cenami i pochvalami uživatelů ověnčený mikrofon X1 S (true kondenzátor, dvoustupňový útlumový článek -10/20dB, dva HPF), doplněný odpruženým držákem a lamelovým kovovým pop-filtrem s neutrálním zvukem (netlumí výšky jako textilní modely). Sada je doplněna ještě 3m dlouhým mikrofonním kabelem s konektory XLR. S touto sadou budete sami schopni nahrát zpěvy i akustické nástroje bezmála tak kvalitně, jako byste nahrávali v profesionálním nahrávacím studiu. Jako možný doplněk doporučujeme jeden z našich paravánků Reflexion Filter, který dokáže pomoci odstínit vliv nevhodné akustiky.

Všechny produkty od výrobce
SE Electronics X1 S Vocal Bundle

SE Electronics X1 S Vocal Bundle

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce