Seagull M4 Spruce EQ

Seagull M4 Spruce EQ

4990 Kč

No a tohle chcete: Seagull M4 Spruce EQ od Seagull - tento artikl je v tuhle chvíli v neopakovatelné akci za 4990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170513
Do obchodu

Popis

Seagull

V akci je právě teď Seagull M4 Spruce EQ od značky Seagull - toto zboží si můžete koupit v akci za 4990. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Cestovní dulcimer

 Merlin je unikátní nástroj vyvinutý a vyrobený v Kanadě, který vychází z dulcimeru. Jde o nástroj kompaktní, skvěle znějící a velmi snadno hratelný, na který může hrát hudebník jakékoli věku a zkušeností.

Tělo tohoto čtyřstrunného diatonického nástroje je vyrobeno ze smrkové přední desky a javorové zadní části. Krk je taktéž javorový. Nultý pražec je široký 32,5 milimetrů a na hmatníku naleznete pouze 7 pražců. Struny jsou laděny DADD.

Tento model je navíc osazen aktivní elektronikou B-Band s integrovanou ladičkou.

Všechny produkty od výrobce
Seagull M4 Spruce EQ

Seagull M4 Spruce EQ

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce