Sennheiser e 604 3PACK

Sennheiser e 604 3PACK

9190 Kč

Velmi žádaný produkt, Sennheiser e 604 3PACK se známou značkou Sennheiser - toto zboží zakoupíte s úžasnou cenovkou 9190 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: HN175279
Do obchodu

Popis

Sennheiser

Udělejte si radost: Sennheiser e 604 3PACK se známou značkou Sennheiser - tento artikl objednávejte za hustou cenu 9190. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Udělejte si radost..

Dynamický nástrojový mikrofon

 Sada tří dynamických mikrofonů Sennheiser e 604 s kardioidní vložkou je ideálním pomocníkem pro ozvučení bicích a dechových nástrojů. Integrovaný držák jednoduše přichytíte na ráfek bicích nebo na mikrofonní stojan. E 604 dosahuje kvalit špičkových kondenzátorových mikrofonů, nabízí vyvážený a jasný signál s nízkým zkreslením, bez problému si poradí s akustickým tlakem až 160 dB. Pevné tělo ze skelných vláken zachytí rány a otřesy, zároveň eliminuje nepříznivé nárazové hluky.

Všechny produkty od výrobce
Sennheiser e 604 3PACK

Sennheiser e 604 3PACK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce