Sennheiser XSw 1-835 B

Sennheiser XSw 1-835 B

5290 Kč

Vaše možnosti obohacující Sennheiser XSw 1-835 B od populární značky Sennheiser - tento artikl nakupujte v neopakovatelné akci za 5290 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN175247
Do obchodu

Popis

Sennheiser

Spokojenost přinášející Sennheiser XSw 1-835 B od populárního výrobce Sennheiser - toto zboží si můžete zakoupit s úžasnou cenovkou 5290. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Vokální bezdrátový set

 Bezdrátový mikrofonní systém XS wireless 1 nabízí tradiční spolehlivost Sennheiser za dostupnou cenu. Je ideální pro menší události jako jsou prezentace, koncerty, konference nebo kostely.

Set XSw 1-835 s dynamickým kardioidním mikrofonem je vhodný pro mluvené slovo i zpěv. Ruční vysílač s výdrží baterií až 10 hodin i diverzitní rackový přijímač mají 10 předladěných kanálů v 8 skupinách a kontrolu VF přenosu pomocí pilotního signálu.

Vlastnosti

šířka VF pásma 24 MHz
8 pevných skupin frekvencí po 10 předvolbách
pilotní signál s nastavitelnou šumovou bránou "Squelch" zajišťující přenos bez rušení
tlačítko MUTE na vysílači
indikace kanálu na přijímači
automatické prohledávání VF pásma
VF synchronizace parametrů přijímače s vysílačem
integrované přijímací antény

Všechny produkty od výrobce
Sennheiser XSw 1-835 B

Sennheiser XSw 1-835 B

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce