Seymour Duncan Dark Sun - Mark Holcomb Signature Delay / Reverb

Seymour Duncan Dark Sun - Mark Holcomb Signature Delay / Reverb

10890 Kč

Vynikající Seymour Duncan Dark Sun - Mark Holcomb Signature Delay / Reverb co nám vyrábí Seymour Duncan - tento produkt máte za pár kliknutí při právě probíhající akci za 10890 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208438
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

V akci je právě teď Seymour Duncan Dark Sun - Mark Holcomb Signature Delay / Reverb od kvalitního výrobce Seymour Duncan - tento hit snadno najdete v bombastické akci za 10890. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Kytarový efekt

 Dark Sun je signature Delay/Reverb pedál Marka Holcomba z americké formace Periphery, který nadchne všechny milovníky krásných ambientních kytarových ploch i kytarové virtuosy, co potřebují vyšperkovat plný hi-gain zvuk jejich sól o parádní reverb/delay.

Pedál nabízí vřelý čistý digitální delay (delay time 50 ms až 5 sec) a bohatý Hall reverb inspirované Markovými oblíbenými zvuky krabiček Seymour Duncan Silver Lake Dynamic Reverb a Andromeda Dynamic Delay. „To není zas až tak moc za ty peníze“, pomyslíte si možná – Dark Sun ovšem kromě standardních ovladačů nastavení pro každý z efektů (Verb – R. Size a R. Mix, Delay – Time, Feedback, D. Mix) nabízí řadu dalších praktických funkcí a doslova vychytávek.

Ovladač Routing vám umožní změnit pořadí efektů v cestě signálu i jejich rozdělení do dvou kanálů (LD-RR nebo LR-RD). Funkce Tap Tempo a její ovládání switchem pedálu nebo pomocí externího MIDI přepínače je téměř samozřejmostí. Dark Sun nabízí čtyři rytmické subdivize v intervalech čtvrťové noty, osminy s tečkou, osminy a osminové trioly plus čtyři další režimy efektu delay (Pattern, Reverse, Ping Pong, Reverse Ping Pong). Opomenuta nezůstala ani funkce Trails, kdy volíte mezi režimem s přirozeným dozvukem efektu při přepnutí do bypass modu, nebo jeho okamžitým ukončením.

K ovladači Tweak lze přiřadit šest různých funkcí/parametrů. Pomocí Hi-Pass, Lo-Pass filtrů a funkce Saturation dokážete poměrně výrazným způsobem upravit EQ a celkový charakter efektů, stejně tak můžete zvuk efektů obohatit o modulace (Depth, Rate, Blend) s charakterem Chorus, Vibrato efektů – až už v decentnější nebo radikálnější podobě. Poměrně dost praktickou funkcí je i ovladač Dynamic Expression, kterým nastavíte práh nástupu delay/reverb efektu v závislosti na dynamice a kadenci úderů – krásná zpěvná sóla a dlouhé tóny tak podpoří bohatý reverb/delay, zatímco všechny noty v rámci ultrarychlého kytarového shredu zůstanou krásně konkrétní.

Tradiční subkategorie efektů plně nahrazuje množství špičkových firemních presetů, kdy můžete volit mezi čtyřmi presety v rámci každé z 32 bank – a to jak tlačítky na pedálu, tak i jednodušeji např. pomocí externího MIDI footswitche. Micro USB konektor slouží pro firmware update.

K napájení efektu je vhodný 9-18V DC/300 mA adaptér (center negative).

Všechny produkty od výrobce
Seymour Duncan Dark Sun - Mark Holcomb Signature Delay / Reverb

Seymour Duncan Dark Sun - Mark Holcomb Signature Delay / Reverb

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce