Shubb C1 Gold

Shubb C1 Gold

690 Kč

Tradiční bestseller, Shubb C1 Gold od originálního výrobce Shubb - tento hit naleznete za perfektní cenu 690 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208176
Do obchodu

Popis

Shubb

V akci je pouze tady Shubb C1 Gold od originálního výrobce Shubb - toto zboží si můžete nechat poslat s úžasnou cenovkou 690. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Kapodastr

 C1 je označení pro kapodastry Shubb ze série Standard, jejichž design prošel v 2013 celkovou revizí. Současné modely disponují prvky, které byly dříve k vidění pouze na kapodastrech ze série Deluxe.

Jde o kapodastr s konstrukcí typickou pro firmu Shubb, která kombinuje jednoduchost s vysokou spolehlivostí a funkčností. Je vyroben z odolné poniklované mosazi, struny přitlačuje velmi kvalitní pevná guma, která se chová podobně jako bříško prstu – nevychyluje struny z osy, přenáší na ně rovnoměrné napětí a struny tak krásně drží ladění. Napětí lze navíc libovolně upravit pomocí funkce nastavitelného přítlaku. Díky promyšlenému tvaru každé součástí se kapodastr snadno nasazuje i sundává a zároveň je ho možné bez problémů umístit na jakékoli místo krku.

Tento model je určen pro akustické a elektrické kytary s kovovými strunami a oblým hmatníkem s maximální šířkou dva palce, tedy asi 50,8 milimetru.

Všechny produkty od výrobce
Shubb C1 Gold

Shubb C1 Gold

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce