Shubb C5 Rose Gold

Shubb C5 Rose Gold

690 Kč

Velmi žádaný produkt, Shubb C5 Rose Gold od producenta Shubb - tento hit naleznete s neuvěřitelnou slevou za 690 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208185
Do obchodu

Popis

Shubb

Nejprodávanější Shubb C5 Rose Gold oblíbené značky Shubb - toto zboží si můžete nechat doručit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 690. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Kapodastr

 C5 je označení pro kapodastry Shubb ze série Standard, jejichž design prošel v 2013 celkovou revizí. Současné modely disponují prvky, které byly dříve k vidění pouze na kapodastrech ze série Deluxe.

Jde o kapodastr s konstrukcí typickou pro firmu Shubb, která kombinuje jednoduchost s vysokou spolehlivostí a funkčností. Je vyroben z odolné poniklované mosazi, struny přitlačuje velmi kvalitní pevná guma, která se chová podobně jako bříško prstu – nevychyluje struny z osy, přenáší na ně rovnoměrné napětí a struny tak krásně drží ladění. Napětí lze navíc libovolně upravit pomocí funkce nastavitelného přítlaku. Díky promyšlenému tvaru každé součástí se kapodastr snadno nasazuje i sundává a zároveň je ho možné bez problémů umístit na jakékoli místo krku.

Tento model je určen pro banja, mandolíny, bouzouki a další podobné strunné nástroje s hmatníkem do šířky 1,5 palce, tedy cca 38,1 milimetru.

Všechny produkty od výrobce
Shubb C5 Rose Gold

Shubb C5 Rose Gold

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce