Sonor 13

Sonor 13" x 5,75" Benny Greb Signature Beech

20650 Kč

V akci je pouze tady Sonor 13" x 5,75" Benny Greb Signature Beech pocházející od značky Sonor - tento produkt koupíte v akci za 20650 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212811
Do obchodu

Popis

Sonor

Poctivý výrobek, Sonor 13" x 5,75" Benny Greb Signature Beech s trendy značkou Sonor - tento artikl pořizujte při právě probíhající akci za 20650. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Snare bubínek

 SONOR BENNY GREB 13 x 5,75“ SIGNATURE BEECH
Od uvedení na trh prvního snare bubínku ve spolupráci s německým bubeníkem Bennem Grebem uběhlo deset let, proto se Sonor s Bennem rozhodli upgradovat tento poctivě vyrobený snare a přizpůsobit ho novým standardům a technologiím. Řada obsahuje klasický snare s finišem skandinávské břízy a nově i mosaznou verzi s velmi průrazným soundem a skvělým designem. Součástí snaru je tlumítko MonoRail a struník Dual Glide.

Tento snare je vyroben z bukového dřeva jeho unikátní design disponuje vkusným pruhem vedeným středem 5mm korpusu. Zvuk je velmi flexibilní a ocení ho bubeníci všech možných stylů od popu, přes funky až po punk nebo hard rock. Chromovaný hardware a vintage mušle potom dokreslují povedený vzhled tohoto snaru.

Všechny produkty od výrobce
Sonor 13

Sonor 13" x 5,75" Benny Greb Signature Beech

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce