Soundsation Keylite-25

Soundsation Keylite-25

1510 Kč

Výjimečné zboží, Soundsation Keylite-25 od populární značky Soundsation - tento hit seženete za úžasnou cenu 1510 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: HN208304
Do obchodu

Popis

Soundsation

No a tohle chcete: Soundsation Keylite-25 od oblíbeného výrobce Soundsation - tento artikl objednávejte ve výhodné akci za 1510. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí..

USB/MIDI keyboard

 Kompaktní MIDI klávesy jsou vhodné pro hudební skladatele a producenty, kteří potřebují mít svůj gear stále pro ruce. Nikdy totiž nevíte, kdy vás přepadne múza, nebo napadne geniální song, ktery by znamenal životní zvrat ve vaší hudební kariéře. Klávesy disponují jednoduchým intuitivním ovládacím panelem doplněným o přehledný displej a dvojicí rotujících koleček Modulation a Pitch. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu, jako např MIDI out, USB a výstup pro expression pedal. Klávesy jsou kompatibilní téměř se všemi DAW softwary na trhu, součástí balení je Magix SAMPLITUDE PRO X a INDEPENDENCE FREE.

Všechny produkty od výrobce
Soundsation Keylite-25

Soundsation Keylite-25

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce