Soundsation Melody 32-BK

Soundsation Melody 32-BK

490 Kč

Radost přinášející Soundsation Melody 32-BK co nám vyrábí Soundsation - tento produkt máte na dosah ruky v perfektní akci za 490 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206687
Do obchodu

Popis

Soundsation

Jasný hit, Soundsation Melody 32-BK co nám dodává Soundsation - tento artikl čeká na vás s úžasnou cenovkou 490. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Foukací klávesová harmonika

 Foukací klávesové harmoniky (melodiky) Melody Key 32 italské značky Soundsation představují ideální vstupní nástroj pro začínající muzikanty všech věkových skupin. Nabízí klaviaturu s 32 klávesami a rozsah od Fa3 po Do6. Díky prodlužovací hadičce můžete melodiku položit na stůl či jiný předmět a hrát na ni jako na standardní klávesový nástroj.

Melodika je dodávána v praktickém polstrovaném obalu spolu s popruhem na rameno.

Hra na melodiky je velmi snadná, rychle tak budete vy i vaše děti schopni zahrát jednoduchou melodii. Navíc si díky kombinaci foukání a hry na klávesy osvojíte základní prvky hry na dechové i klávesové nástroje. Melodika tak může dobře posloužit jako příprava na akordeon, klavír či jiný hudební nástroj.

Všechny produkty od výrobce
Soundsation Melody 32-BK

Soundsation Melody 32-BK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce