Soundsation Melody 32-BL

Soundsation Melody 32-BL

490 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Soundsation Melody 32-BL kvalitní značky Soundsation - tento artikl musíte mít téměř zdarma za 490 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208266
Do obchodu

Popis

Soundsation

Velmi žádaný produkt, Soundsation Melody 32-BL s jakostní značkou Soundsation - tento artikl je v tuhle chvíli ve slevové akci za 490. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Foukací klávesová harmonika

 Foukací klávesové harmoniky (melodiky) Melody Key 32 italské značky Soundsation představují ideální vstupní nástroj pro začínající muzikanty všech věkových skupin. Nabízí klaviaturu s 32 klávesami a rozsah od Fa3 po Do6. Díky prodlužovací hadičce můžete melodiku položit na stůl či jiný předmět a hrát na ni jako na standardní klávesový nástroj.

Melodika je dodávána v praktickém polstrovaném obalu spolu s popruhem na rameno.

Hra na melodiky je velmi snadná, rychle tak budete vy i vaše děti schopni zahrát jednoduchou melodii. Navíc si díky kombinaci foukání a hry na klávesy osvojíte základní prvky hry na dechové i klávesové nástroje. Melodika tak může dobře posloužit jako příprava na akordeon, klavír či jiný hudební nástroj.

Všechny produkty od výrobce
Soundsation Melody 32-BL

Soundsation Melody 32-BL

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce