Soundsation SFL-10

Soundsation SFL-10

3740 Kč

Špičkové zboží, Soundsation SFL-10 od známé značky Soundsation - tento produkt nabízíme po slevě za 4990 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195345
Do obchodu

Popis

Soundsation

Vaše možnosti obohacující Soundsation SFL-10 od Soundsation - toto zboží zakoupíte po slevě za 4990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Příčná flétna

 Příčné flétny italské značky Soundsation jsou vhodné pro úplné začátečníky a studenty. S jejich pomocí si osvojí základy hry na tento nástroj.

Model SFL-10 je zhotoven z pakfongu s finišem v podobě stříbrolaku. Disponuje šestnácti uzavřenými klapkami, E mechanikou a vysunutým G systémem, který je považován za jednodušší než tradiční uspořádání klapek v rovné řadě a je tak zvláště doporučován začínajícím studentům. Příčná flétna je dodávána v lehkém měkkém pouzdře s vnější kapsou spolu s příslušenstvím (prostředky údržby).

Všechny produkty od výrobce
Soundsation SFL-10

Soundsation SFL-10

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce