Soundsation VPCE-SV44 (použité)

Soundsation VPCE-SV44 (použité)

19990 Kč

Spokojenost přinášející Soundsation VPCE-SV44 (použité) co nám dodává Soundsation - tento hit můžete pořídit za jedinečnou cenu 19990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221994
Do obchodu

Popis

Soundsation

Unikátní Soundsation VPCE-SV44 (použité) kvalitní značky Soundsation - tento produkt nabízíme levně za 19990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Violoncello

 Zboží jeví drobné známky používání, místy povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Firma Soundsation si klade za cíl nabízet zákazníkům kvalitní nástroje za velmi dostupnou cenu a umožnit tak hudební průpravu každému, bez ohledu na stav jeho konta.

Série Virtuoso Pro SV je řada poloprofesionálních smyčcových nástrojů vyšší kvality za velmi dostupnou cenu. Celomasivní violoncello je tak ideální volbou pro mladé koncertující hráče. Horní deska je z masivního smrku kvality AA, luby a spodní deska jsou z krásného žíhaného javoru, vše je ošetřeno ručně nanášeným lihovým lakem. Kobylka je klasicky javorová, hmatník i ladící kolíky jsou z ebenu. Součástí výbavy je kromě polstrovaného pouzdra z nylonu také smyčec.

Všechny produkty od výrobce
Soundsation VPCE-SV44 (použité)

Soundsation VPCE-SV44 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce