Squarp RAMPLE

Squarp RAMPLE

7990 Kč

V akci je pouze tady Squarp RAMPLE od známého výrobce Squarp - toto zboží si můžete nechat poslat za téměř velkoobchodní cenu 7990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221868
Do obchodu

Popis

Squarp

Váš oblíbený produkt, Squarp RAMPLE od značky Squarp - tento produkt koupíte za mimořádně nízkou cenu 7990. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Eurorack modul

 Rample waves systém je rackový čtyřhlasý přehrávač samplů a audio procesor.

Ať už se jedná o sady bicích, perkusí, samply syntetizátorů, zvukové efekty nebo klidně i hodinové tracky, Rample umí přehrávat čtyři .wav soubory do nezávislých výstupů. Samply je možné uložit na SD kartu a organizovat jako sety (A00 – Z99), což vám zaručí skvělý přehled a efektivní možnosti využití díky načítání „za pochodu.“ Navíc je přiložená SD karta nabita množstvím samplů a kitů od různých umělců.

Každý z hlasů má pak svůj vlastní „rack“ s efekty (pitch, bits, filter, freeze a levels), které lze používat jak jednotlivě, tak najednou. Můžete tak v reálném čase své samply jemně dokořenit nebo vytvořit absolutní chaos – a cokoliv mezi tím. Každý z efektů má možnost upravení pokročilých parametrů a navíc díky čtyřem CV vstupům máte ve svých rukou možnost vytvářet mnoho zajímavých modulací.

Jednou z hlavních předností Rample je také možnost multi-layer samplingu, což výrazně násobí jeho potenciál. Každý hlas podporuje až 12 různých samplů, které můžete ovládat plně dle svých představ nebo dát přednost náhodným výběrům.

V neposlední řadě je nutné zmínit možnost využití Midi interface, pomocí kterého můžete ovládat libovolné efekty, samply a parametry. Dostupná je také CV a Gate konektivita.

Všechny produkty od výrobce
Squarp RAMPLE

Squarp RAMPLE

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce