Strunal Schönbach Houslový smyčec 7/25 1/4

Strunal Schönbach Houslový smyčec 7/25 1/4

1190 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Strunal Schönbach Houslový smyčec 7/25 1/4 originální od labelu Strunal Schönbach - tento produkt posíláme v bombastické akci za 1040 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

SKU: HN208374
Do obchodu

Popis

Strunal Schönbach

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Strunal Schönbach Houslový smyčec 7/25 1/4 kvalitní značky Strunal Schönbach - tento produkt máte po jednoduché objednávce v časové omezené slevě za 1040. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Houslový smyčec

 Houslový smyčec od tradiční české značky Strunal. Použity jsou pravé koňské žíně a kvalitní materiály, v tomto případě brazilové dřevo a ebenová žabka s umělou perletí. Opředení je z kůže a bílého přediva, napínací šroub je jednodílný s osmihranným průřezem.

Společnost Strunal Schönbach navazuje na tři století trvající tradici výroby strunných nástrojů v regionu. Jedná se o firmu, kterou si nejspíše vybavíte pod názvem Cremona Luby, pod kterým se svými výrobky slavila po desítky let úspěchy doma i v zahraničí. O výrobu jednotlivých nástrojů se starají zruční řemeslníci s desítkami let zkušeností; všem nástrojům se tak dostává potřebné péče. V portfoliu firmy naleznete kromě kytar i ostatní tradiční strunné nástroje, tj. housle, violy, violoncella nebo kontrabasy.

Všechny produkty od výrobce
Strunal Schönbach Houslový smyčec 7/25 1/4

Strunal Schönbach Houslový smyčec 7/25 1/4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce