Studiologic SL73 Studio

Studiologic SL73 Studio

10290 Kč

Poctivý výrobek, Studiologic SL73 Studio oblíbené značky Studiologic - toto zboží si můžete koupit ve výhodné akci za 10290 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: HN219462
Do obchodu

Popis

Studiologic

Výjimečné zboží, Studiologic SL73 Studio od oblíbeného výrobce Studiologic - tento artikl je v tento okamžik po slevě za 10290. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Udělejte si radost..

USB/MIDI keyboard

 SL73 Studio je profesionální 73-klávesový kontrolér s klaviaturou Fatar TP/100LR s kladívkovou mechanikou a s nízkou váhou. Obsahuje spoustu inovativních řešení, díky kterým je výbornou volbou jak do studia, tak na podium.

Opravdová inovace

Více než 30 let zkušeností v oblasti exkluzivních klaviatur se snoubí v novém výkonném ovládacím systému. Perfektní ovládání samotného hardwaru i virtuálních nástrojů je bezchybně přepracováno do nové, ještě lepší podoby. Uživatelské rozhraní umožňuje na jedné straně rychlé nastavení, nicméně lze jít i do hloubky pro důkladné uživatelské nastavení.

Úžasná klávesnice s dokonalým pocitem

SL73 STUDIO využívá vyváženou klaviaturu TP/100LR, která poskytuje opravdu reálný pocit hry na klavír. TP/100LR je přitom znatelně lehčí než ostatní kladívkové mechaniky. Každá klávesa obsahuje 3 kontakty pro vynikající spolehlivost. S ohledem na plně vyvážený dotek reálného klavíru nová konstrukce zaručuje velmi plynulý a autentický pocit. Výsledky této kombinace jsou prostě úžasné.

Stvořen pro perfektní výkon

Kompaktní profil dělá ze SL73 STUDIO extrémně přenosný profesionální ovladač. I při použití kladívkové mechaniky váží pouhých 11,5 kg. S robustním celokovovým tělem je SL73 STUDIO připraven k používaní ve studiu i na pódia. Tvarované bočnice vyrobené z vysoce odolného syntetického materiálu pomáhají dokonale chránit dřevěné klávesy prémiové mechaniky Fatar a zajišťují bezpečné uchopení při manipulaci a přepravě.

Snadné ovládání

V centrální části zaujme barevný TFT displej ostrý jako břitva. V kombinaci s velmi kvalitním šesticestným ovladačem můžete velmi snadno a rychle procházet veškeré nastavení a funkce. Nastavování parametrů je opravdu velmi intuitivní, jednoduché a rychlé. Navíc tři tlačítka po pravé straně umožňují dostat se zpět do nejvyšší úrovně nastavení z libovolného místa v systému jediným stiskem.

X/Y kontroléry

SL73 STUDIO nabízí tři X/Y ovládací prvky pro přímé ovládání a manipulaci s jakýmkoliv požadovaným zvukovým parametrem. První tyčinka je odpružena v obou směrech. Typickým využitím je například ovládání pitch a modulace. Druhá je odpružena jen v ose X. Třetí je zcela volná v osy X a Y, což je ideální pro nastavení panoramy, cross faderu nebo určitého parametru. Všechny tyčinky jsou vyrobeny elegantně z hliníku a poskytují velmi příjemný dotyk a expresivní ovládání.

Magnetický úchytný systém

V zadní části SL73 STUDIO naleznete magnetický úchytný systém, pomocí kterého velmi snadno připevníte stojan na noty nebo rozšiřující desku na poznámky, laptop nebo tablet. Sytém funguje tak brilantně jednoduše, jak vypadá. Stačí zacvaknout úchyty do drážky v pozici, kterou potřebujete pro své příslušenství.

Softwarové nastavení

Nový výkonný softwarový editor vám pomůže snadno nastavit klávesovou sestavu. Díky zrcadlení funkčního schématu operačního systému SL, který je přehledný a ergonomický, můžete snadno vytvářet a editovat jednotlivé vrstvy a zóny.

Vyvážení kláves

Exkluzivní funkce Key-balance umožňuje detailní vyvážení mezi bílými a černými klávesami jednoduše pomocí knobu nebo dodatečně na široké obrazovce, kde je znázorněna celá klaviatura s možností nastavení rovnováhy.

Všechny produkty od výrobce
Studiologic SL73 Studio

Studiologic SL73 Studio

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce