Suhr PT-15 I.R.

Suhr PT-15 I.R.

79990 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Suhr PT-15 I.R. od producenta Suhr - tento artikl musíte mít za téměř velkoobchodní cenu 79990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206424
Do obchodu

Popis

Suhr

Udělejte si radost: Suhr PT-15 I.R. od známého výrobce Suhr - toto zboží si můžete zakoupit s výjimečnou slevou za 79990. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Kytarový hybridní zesilovač

 PT-15 I.R. je hybridní kytarový zesilovač značky Suhr, který spojuje přednosti analogového světa a digitálních technologií. V jeho těle se snoubí klasický lampový obvod s vestavěným reaktivním load boxem a technologií IRs. Přítomnost kytarového reproboxu se tak v případě PT-15 I.R. stává možností, nikoliv povinností.Jedná se o lampový tříkanálový zesilovač poháněný dvěma 6V6GT koncovými elektronkami (5x 12AX7 v předzesilovači), který nabízí širokou škálu tónů s britským i americkým charakterem. První kanál disponuje samostatnými ovladači, druhý a třetí kanál sdílí třípásmový ekvalizér, ostatní ovladače jsou samostatné. Celkový charakter zvuku určuje nastavení ovladačů Master Volume a Master Presence sekce powerampu. PT-15 I.R nabízí 16 nahraných IRs kabinetů Suhr umístěných ve čtyřech bankách, nicméně přes USB rozhraní můžete snadno nahrát i vaše vlastní IRs. Ke každému kanálu tak můžete přiřadit jiné IRs tak, aby zvuk odpovídal přesně vašim představám.Praktičnost zesilovače neoceníte jen na koncertech a při studiové práci, ale i v prostředí bytu, kdy poslední, co opravdu chcete, je nespokojený soused za dveřmi. Díky sluchátkovému výstupu s nastavitelnou úrovní IR a Aux-In vstupu pro externí audio zdroje můžete bez obav nerušeně cvičit i v pozdních hodinách.Zadní panel nabízí efektovou smyčku, vstup pro přibalený footswitch, linkový výstup s možností bypassu IRs pro přímé nahrávání do DAW a dva výstupy do externích reproboxů (první umožňuje paralelní funkčnost load boxu s kabinetem, druhý je čistě do kabinetu, tj. load box je vypnutý). Bez připojeného kabinetu je třeba nastavit impedanci na 8 ohmů, u výstupu s červeným prstencem, tj. s vypnutým load boxem, nastavte impedanci podle kabinetu (4, 8, 16 ohmů), v případě paralelního zapojení je třeba započítat do kalkulace i interní load.

Všechny produkty od výrobce
Suhr PT-15 I.R.

Suhr PT-15 I.R.

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce