Tama 14

Tama 14" x 6,5" S.L.P. Bold Spotted Gum Snare

10570 Kč

Oblíbený produkt Tama 14" x 6,5" S.L.P. Bold Spotted Gum Snare originální od labelu Tama - tento artikl se na vás těší za úžasnou cenu 10570 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213071
Do obchodu

Popis

Tama

Vynikající Tama 14" x 6,5" S.L.P. Bold Spotted Gum Snare od oblíbené značky Tama - tento hit naleznete po slevě za 10570. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Snare bubínek

 Snare bubínek z řady S.L.P. od TAMA nabízí dravý a hlasitý zvuk, který se prosadí v jakémkoli hudebním žánru. Korpus je vyroben z devíti vrstvého Australského Eukalyptu o tloušťce 6mm a nabízí ostrý zvuk s krátkým a suchým sustainem. Ocelový hardware potom dokresluje celkový zvuk bubnu a spodní strana obsahuje velmi jemný Hi-karbonový struník, který má vliv na vyšší jemnost, artikulaci a čitelnost bubnu.

Všechny produkty od výrobce
Tama 14

Tama 14" x 6,5" S.L.P. Bold Spotted Gum Snare

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce