Tama Club-Jam Flyer Candy Apple Mist

Tama Club-Jam Flyer Candy Apple Mist

10040 Kč

Příjemné pocity navazující Tama Club-Jam Flyer Candy Apple Mist originální od labelu Tama - tento produkt dodáváme výhodně za 10040 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: HN213090
Do obchodu

Popis

Tama

Právě je za dobrou cenu Tama Club-Jam Flyer Candy Apple Mist s pečetí kvality Tama - tento hit pořídíte extra výhodně za 10040. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Bicí souprava

 Kompaktní bicí souprava TAMA Club-JAM Flyer je vhodná pro menší klubové či akustické koncerty, a pro stále populárnější pouliční umění neboli Busking. Bicí souprava i přes svůj malý rozměr disponuje autentickým a dobře vybalancovaným zvukem jako u klasických bicích. Součástí balení je stojan na Hi-Hat a originální vyvýšený pedál na basový buben. Pro snadný a bezpečný tranpsort můžete zakoupit sadu obalů DSS44LJ.

Všechny produkty od výrobce
Tama Club-Jam Flyer Candy Apple Mist

Tama Club-Jam Flyer Candy Apple Mist

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce