Tama Rhythm Mate Studio Set Hairline Blue (použité)

Tama Rhythm Mate Studio Set Hairline Blue (použité)

13900 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Tama Rhythm Mate Studio Set Hairline Blue (použité) se známou značkou Tama - tento produkt prodáváme za výhodnou cenu 13900 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN222071
Do obchodu

Popis

Tama

Vaše možnosti obohacující Tama Rhythm Mate Studio Set Hairline Blue (použité) s proslulou značkou Tama - tento hit můžete získat za výhodnou cenu 13900. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Bicí souprava s činely

 Roztržený karton, drobná oděrka na kovové mušli basového bubnu. Jinak je zboží uvnitř nové a v pořádku.

TAMA RHYTHM MATE RED STREAM
Bicí soupravy ze série Tama Rhythm Mate jsou po všech stránkách ideální pro začínající bubeníky. Svou konstrukcí i použitými materiály však odpovídají „profesionálním“ soupravám.

Korpusy jsou vyrobené z devíti vrstev topolu a mají šířku 7,5 mm. Hrany korpusů jsou vyrobené s maximální precizností, aby začátečníkům zaručovaly snadné ladění. Basový buben je vybaven ráfky Accu-Tune Bass Drum Hoops, které poskytují stabilnější ladění než tradiční kovové ráfky.

Stojanové nohy jsou vyrobené s dvojitým vyztužením pro lepší stabilitu. Pedál basového bubnu má řetězový převod.

Sada obsahuje basový buben, dva tomy, kotel a bubínek a hardware – držák na tomy, stojan na hi-hat, šlapku ke kopáku, stojan na bubínek, dva činelové stojany, činelovou sadu a židličku.

Technické údaje:
• Držák na tom-tomy Omnisphere
• Součástí činelová sada Meinl BCS Complete Cymbal Set-Up (14" HiHat, 16" Crash, 20" Ride)

Všechny produkty od výrobce
Tama Rhythm Mate Studio Set Hairline Blue (použité)

Tama Rhythm Mate Studio Set Hairline Blue (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce