Taylor 314ce V-Class LH

Taylor 314ce V-Class LH

56190 Kč

No a tohle chcete: Taylor 314ce V-Class LH co bereme od značky Taylor - tento produkt prodáváme v husté akci za 56190 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206924
Do obchodu

Popis

Taylor

Oblíbený produkt Taylor 314ce V-Class LH značky Taylor - toto zboží si můžete opatřit za mimořádně nízkou cenu 56190. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Levoruká elektroakustická kytara

 Populární modely elektroakustických kytar Taylor 314CE typu Grand Auditorium rozšiřují řadu nástrojů vybavených patentovaným designem žebrování V-Class. Toto řešení zlepšuje vlastnosti kytary ve třech hlediscích – zvyšuje hlasitost nástroje, prodlužuje sustain a zlepšuje intonaci.

Celomasivní tělo levorukého modelu 314ce V-Class LH je zhotoveno z přední desky ze smrku Sitka a zadní desky a lubů ze sapele. K mahagonovému krku přisedá ebenový hmatník osazený zdobnými polohovými značkami z imitace perleti. Zaoblený spodní výřez těla (Venetian Cutaway) poskytuje dobrý dohmat i na vyšších polohách hmatníku.

Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a ebenové kobylce. Mezi další stylové prvky patří černý grafitový nultý pražec, černá lemovka těla a hmatníku, rozeta složená ze tří prstenců, praktický černý pickguard a ebenová dýha na hlavici ozdobená firemním logem z imitace perleti.

Kytara je osazena kvalitní firemní elektronikou. Taylor Expression System 2 používá tři speciálně designované nezávislé piezoelektrické snímače umístěné za kobylkou. Na rozdíl od konvenčních snímačů nesnímají pohyb desky nahoru a dolu, ale přirozené vibrace kobylkového sedla vpřed a vzad. Díky tomu je zvuk mnohem přirozenější, barevnější a příjemnější a lépe reaguje na dynamiku Vaší hry. Zároveň díky novému preampu je signal o 25 % silnější. Samozřejmostí je eliminace zpětné vazby a možnost nastavit hlasitost, basy a výšky.

Nástroj je dodáván v luxusní kufru.

Všechny produkty od výrobce
Taylor 314ce V-Class LH

Taylor 314ce V-Class LH

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce