Taylor Custom GA-ce Cocobolo

Taylor Custom GA-ce Cocobolo

121490 Kč

Trendy Taylor Custom GA-ce Cocobolo od oblíbené společnosti Taylor - toto zboží si můžete nechat doručit za téměř velkoobchodní cenu 134990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208327
Do obchodu

Popis

Taylor

Poctivý výrobek, Taylor Custom GA-ce Cocobolo od oblíbené značky Taylor - tento produkt obchodujeme extra levně za 134990. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Elektroakustická kytara

 Taylor Custom GA-ce Cocobolo je luxusní model elektroakustické kytary ze striktně limitované edice značky Taylor, která čítá pouze 10 kusů pro celý evropský trh.

Přední deska tohoto špičkového modelu je zhotovena z masivního smrku Sitka, zadní deska a luby z též masivního exotického dřeva cocobolo s parádní kresbou dřeva. Přední deska prošla před samotnou kompletací procesem torefakce, tj. tepelnou úpravou, díky které kytara disponuje vlastnostmi léty vyzrálých dřev. Zvukové kvality kytary pozvedává na vyšší úroveň patentované žebrování V-Class, které zvyšuje hlasitost nástroje, prodlužuje sustain a zlepšuje intonaci.

K mahagonovému krku, připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník ze západoafrického ebenu zkrášlený zdobnými perleťovými intarziemi (Mother-of-Pearl 800 Series). Dohmat na vyšších polohách hmatníku usnadňuje zaoblený spodní výřez těla (Venetian).

Struny jsou uchyceny v kvalitních mechanikách značky Gotoh a ebenové kobylce. Exkluzivní vzhled nástroje podtrhuje lemovka a zpevňující dýha na zadní straně hlavice z havajského koa a hardware ve zlatém provedení (Antique Gold).

Kytara je osazena kvalitní firemní elektronikou. Taylor Expression System 2 používá tři speciálně designované nezávislé piezoelektrické snímače umístěné za kobylkou. Na rozdíl od konvenčních snímačů nesnímají pohyb desky nahoru a dolu, ale přirozené vibrace kobylkového sedla vpřed a vzad. Díky tomu je zvuk mnohem přirozenější, barevnější a příjemnější a lépe reaguje na dynamiku Vaší hry. Zároveň díky novému preampu je signal o 25 % silnější. Samozřejmostí je eliminace zpětné vazby a možnost nastavit hlasitost, basy a výšky.

Nástroj je dodáván v luxusním kufru Taylor.

Všechny produkty od výrobce
Taylor Custom GA-ce Cocobolo

Taylor Custom GA-ce Cocobolo

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce